Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Новини

Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Життя без насильства!

З 25 листопад до 10 грудня в багатьох країнах світу і в Україні понад 30 років триває кампанія «16 днів проти насильства».
Новина
29.11.2023

20 листопада 2023 р. о 14 год. відбудеться відкриття Центру професійного та креативного розвитку

Шановні жителі та гості громади! В межах реалізації проекту «Об’єднання громад – задля сталого економічного зростання ConCom4EG», що фінансується Європейським Союзом, 20 листопада 2023 р. о 14 год. відбудеться відкриття Центру професійного та креативного розвитку, який створений на базі Великокучурі
Новина
14.11.2023

27 лютого в приміщенні Великокучурівської сільської ради відбувся тренінг «Ефективні комунікації для громади» осіб, зацікавлених у налагодженні ефективних комунікацій у громаді

27 лютого в приміщенні Великокучурівської сільської ради відбувся тренінг «Ефективні комунікації для громади» осіб, зацікавлених у налагодженні ефективних комунікацій у громаді
mediacenter
26.10.2023

Завдяки реалізації проєкту «Об’єднання громад – задля сталого економічного зростання (ConCom4EG)», за підтримки ЄС в межах Ініціативи «Мери за економічне зростання», ми отримали професійне швейне обладнання

Завдяки реалізації проєкту «Об’єднання громад – задля сталого економічного зростання (ConCom4EG)», за підтримки ЄС в межах Ініціативи «Мери за економічне зростання», ми отримали професійне швейне обладнання
Новина
24.10.2023

Проведення діагностичних досліджень, відбір крові для лабораторних досліджень та щеплення проти сибірки тварин.🐄

Проведення діагностичних досліджень, відбір крові для лабораторних досліджень та щеплення проти сибірки тварин.🐄
Новина
09.10.2023

Домашнє насильство стосовно дитини: Що? Де? Коли? Як?

6 жовтня 2023 року у Центрі економічного зростання села Годилів відбувся тренінг на тему "Домашнє насильство стосовно дитини: Що? Де? Коли? Як?". Тренінг проводила начальниця Служби у справах дітей Великокучурівської сільської ради Наталя Косован.
Новина
09.10.2023

🖌 4 жовтня відбулась четверта зустріч робочої групи з експертом з покращення послуг у рамках програми DOBRE - Віталія Жеганського.

🤝 Дана зустріч була досить плідною та була спрямована на: обговорення плану впровадження послуги із поводження із побутовими відходами, моніторинг та оцінювання результатів,а також, комунікаційний план.
DOBRE
05.10.2023

ЗВІТ про організацію роботи зі зверненнями громадян

за ІІІ квартал 2023
Новина
03.10.2023

Інформація стосовно послуг, які надаються на території Великокучурівської сільської ради

за ІІІ квартал 2023 року
Новина
03.10.2023

Не спалюй суху траву, не чини злочин!

У 2023 році в Чернівецькому районі виникло 152 пожежі на відкритих територіях через спалювання сухої трави, сміття чи рослинних залишків. Добре, що у результаті пожеж ніхто з громадян не постраждав та, на жаль, є непоодинокі випадки пошкодження майна.
Новина
22.09.2023

Третя зустріч робочої групи із напрацювання плану покращення послуги із Поводження із ТПВ в рамках DOBRE 2

📊Вчора, 11 вересня відбулась третя зустріч робочої групи та експерта з покращення послуг у рамках програми DOBRE 2 Віталієм Жеганським.
DOBRE
12.09.2023

У нашій громаді послугою з вивезення твердих побутових відходів користується майже кожний громадянин.

Громада – це тисячі дворів та приватних будинків, одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота якої починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, злагодженої роботи комунальних служб, місцевої влади та пересічних громадян.
Новина
11.09.2023

Відбувся тренінг "Управління проєктами в сфері покращення послуг місцевого самоврядування"

Протягом 5-8 вересня у місті Львів відбувся тренінг "Управління проєктами в сфері покращення послуг місцевого самоврядування", в якому взяли участь громади з Чернівецької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Тернопільської областей.
DOBRE
09.09.2023

Чи дійсні під час воєнного стану протермінована ID-картка та паспорт-книжечка без актуального фото?

Паспорт громадянина України у формі ID-картки, строк дії якого закінчився за 30 днів до або після 24 лютого 2022 року, та паспорт громадянина
Новина
08.09.2023

Оголошення про раду

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови КМУ від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» при виконавчому комітеті Великокучурівської сільської ради створюється Рада.
Новина
24.08.2023

Друга зустріч робочої групи із напрацювання плану покращення послуги

📊Відбулась друга зустріч робочої групи та експерта з покращення послуг у рамках програми "DOBRE 2" - Віталія ЖЕГАНСЬКОГО.
DOBRE
22.08.2023

Представники благодійного фонду "Рокада" провели інтеграційний захід для внутрішньо переміщених осіб, що проживають у Великокучурівській громаді.🙃

18 серпня в приміщенні Центру культури та дозвілля села Великий Кучурів відбувся інтеграційний захід, який був присвячений українській національній кухні 🍲, зокрема традиції виготовлення вареників 🥟 в регіональному розрізі.
Новина
19.08.2023

З сумом повідомляємо чергову звістку для нашої громади

Трагічна звістка про загибель українського захисника Дмитра Артемоновича ШТЕФЧУКА, 14 жовтня 1969 року народження жителя села Тисовець, стала ще одним болючим ударом для нашої української родини.
Новина
08.08.2023

Привітання Дня Української Державності

Шановні мешканці Великокучурівської сільської територіальної громади, з нагоди Дня Української Державності хочемо щиро привітати кожного з Вас!
Новина
28.07.2023

Кол-центр для прийому, обробки та оперативного реагування на звернення громадян

У Великокучурівській сільській раді створено кол-центр для прийому, обробки та оперативного реагування на звернення громадян.
Новина
25.07.2023

Наразі проводиться ямковий ремонт доріг, які знаходяться на балансі Чернівецької ОВА.

Дорогі жителі Великокучурівської громади, наразі проводиться ямковий ремонт доріг, які знаходяться на балансі Чернівецької ОВА.
Новина
20.07.2023

Звітуємо про роботу комунального підприємства ВК-Сервіс

Звітуємо про роботу комунального підприємства ВК-Сервіс: було проведено кронацію плодових дерев по вул.Коровійська із прибиранням та утилізацією. Покіс трави на узбіччі центрального кладовища. Збір та вивіз твердих побутових відходів.
ВК-СЕРВІС
18.07.2023

Як запобігти пожежам під час збору врожаю

Пожежі в агропромисловому комплексі трапляються з різних причин: необережність під час куріння, необережне поводження з вогнем,  несправність сільськогосподарської техніки або відсутність на ній спеціального обладнання (іскрогасників на автомобілях з двигунами внутрішнього згоряння, металевих ланцюг
Новина
13.07.2023

Поліцейські офіцери Великокучурівської громади раді звітувати про виконану роботу

Поліцейські офіцери Великокучурівської громади раді звітувати про виконану роботу, яка спрямована на забезпечення вашої безпеки та добробуту. Нижче наведено огляд проведених заходів:
Офіцер громади
13.07.2023

У Великокучурівській громаді відбулося відкриття потужного виробничого коворкінгу.

Підійшов до завершення проєкт Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), який тривав з січня 2021 року
DOBRE
12.07.2023

Спільно представниками Національної поліції України проведено робочу зустріч на території Великокучурівської  територіальної громади

07 липня 2023 року, спільно представниками Національної поліції України проведено робочу зустріч на території Великокучурівської  територіальної громади, за участі місцевої поліції, поліцейських офіцерів громади та мешканців ТГ, для налагодження тісної співпраці між громадою та поліцією.
Новина
10.07.2023

Інформація стосовно послуг

Інформація стосовно послуг, які надаються на території Великокучурівської сільської ради за ІІ квартал 2023 року
Новина
05.07.2023

ЗВІТ про організацію роботи зі зверненнями громадян

за ІІ квартал 2023 року
Новина
04.07.2023

ОГОЛОШЕННЯ!

Запрошуємо всіх громадян до участі в робочій зустрічі між поліцією та громадою! 07 липня 2023 року о 10:00 у приміщенні Великокучурівської сільської ради, в залі засідань (2-й поверх), відбудеться зустріч із керівництвом управління головної інспекції ГУНП в Чернівецькій області.
Новина
30.06.2023

Зі святом - Днем Конституції України!🇺🇦

Сьогодні ми відзначаємо важливу дату, яка символізує нашу свободу, незалежність та демократію. Конституція України є основним законодавчим актом, що гарантує наші права, свободи та рівність перед законом.⚖️
Новина
28.06.2023

Раді повідомити вам про те, що до Дня Незалежності України заплановано офіційне відкриття музею-садиби Анни Дущак

Шановні жителі громади, гості, краєзнавці, творчі особистості! Раді повідомити вам про те, що до Дня Незалежності України заплановано офіційне відкриття музею-садиби Анни Дущак, що знаходиться за адресою: село Тисовець, вулиця А. Дущак, 22.
Новина
26.06.2023

💼 "Потрібен паспорт? Звертайтесь до нашого паспортного відділу Центру надання адміністративних послуг

💼 "Потрібен паспорт? Звертайтесь до нашого паспортного відділу Центру надання адміністративних послуг, розташованого в селі Великий Кучурів, за адресою Головна 1, приміщення сільської ради! Ми тут, щоб вам допомогти з оформленням закордонного паспорта та паспорта громадянина України
Новина
22.06.2023

Завтра, 21 червня об 11 годині у приміщенні Великокучурівської сільської ради для представників БІЗНЕСУ відбудеться презентація грантових можливостей в рамках програми PEARL. Детальніше👇🏻

Програма PEARL надасть підтримку заявникам з окремих територіальних громад Чернівецької області, які є партнерами Global Communities в межах реалізації Програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE)
DOBRE
20.06.2023

Представлення проведення оцінки потреб громади від програми "DOBRE 2"

✅12 червня у залі засідань Великокучурівської сільської ради відбулося представлення проведення оцінки потреб громади, яке проводилося в громаді в 3 етапи.
DOBRE
16.06.2023

Тренінг з написання проєктів

14 червня у селі Снячів Великокучурівської СТГ менеджер з регіонального розвитку проєкту CDP БФ "БО Рокада" провела тренінг для ВПО та мешканців громади по написанню проєктів.
Новина
16.06.2023

Громадське обговорення пріоритетної послуги в рамках програми "ДОБРЕ 2"

Шановні жителі громади! У понеділок 12 червня в залі засідань Великокучурівської сільської ради відбудеться громадське обговорення пріоритетної послуги, яку ми реалізовуватимемо в рамках програми "ДОБРЕ 2" компоненту удосконалення послуг.
DOBRE
10.06.2023

Просимо пройти 📝 Опитування

Просимо пройти 📝 Опитування щодо проїзду у громадському транспорті
Новина
08.06.2023

Тренінг на тему: «Як повернути собі себе» для жінок 60+

27 травня у приміщенні Великокучурівської сільської ради відбувся тренінг на тему: «Як повернути собі себе» для жінок 60+, який провела Наталія Месюк.
Новина
31.05.2023

Національний банк України із 03 травня 2023 року розпочав Всеукраїнську інформаційну кампанію з платіжної безпеки #ШахрайГудбай

Вона стане продовженням першої подібної кампанії, що успішно пройшла у 2020 році. Її мета – поліпшити обізнаність громадян та нагадати їм про основні правила безпеки під час безготівкових розрахунків, особливо в мережі Інтернет.
Новина
25.05.2023

Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпечного відпочинку на водних об’єктах.

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку – відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба дбати про безпеку.
Новина
25.05.2023

Тренінг на тему: «Як повернути собі себе» для жінок 60+

27 травня об 11 годині в залі засідань Великокучурівської ради відбудеться тренінг на тему: «Як повернути собі себе» для жінок 60+
Новина
24.05.2023

🔰Як правильно виходити з конфлікту ❓

22 травня у Великокучурівській сільській раді було проведено захід з психосоціальної підтримки на тему «Коло діалогу: говоримо про конфлікт та медіацію» з тренеркою з медіації Лідією Нестеренко.🙌🏻
Новина
22.05.2023

АТ «Чернівцігаз» повідомляє

АТ «Чернівцігаз» повідомляє що 3 31.05.2023 по 01.06.2023 року буде проведено зупинку газорозподільчої станції
Новина
22.05.2023

17 травня 2023 року відбувся культурно-просвітницько-мистецький захід «Із бабусиної скрині…»

У Годилівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів 17 травня 2023 року відбувся культурно-просвітницько-мистецький захід «Із бабусиної скрині…», присвячений Дню вишиванки в Україні. Захід у вигляді вечорниць організували для популяризації українських народних видів мистецтва.
Новина
18.05.2023

Крок за кроком працюємо над розробкою молодіжного проєкту, який отримає фінансування від Програми USAID DOBRE

Нагадаємо, що за результатами Молодіжних діалогів участі у Великокучурівській громаді молоддю були розроблені пропозиції 10-ти ідей молодіжних проєктів. Наступний етап - проведено онлайн-опитування📊 молоді щодо пріоритетних ідей, серед яких було визначено ТРИ пріоритетні
DOBRE
17.05.2023

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАДАВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ДЕРЖАВНОГО ТА НЕДЕРЖАВНОГО СЕКТОРУ 

Створено реєстр надавачів соціальних послуг, внесення до якого є обов’язковим для тих підприємств, установ та організацій, які надають соціальні послуги особам Великокучурівської територіальної громади.
Новина
10.05.2023

«ГЕРОЇ НЕЗЛАМНОЇ КРАЇНИ»

«ГЕРОЇ НЕЗЛАМНОЇ КРАЇНИ» Саме під таким гаслом у Великокучурівській СТГ на базі Великокучурівського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.В.Бузенка 08.05.2023 року відбувався захід, який присвячений понад сторічний боротьбі українського народу за незалежність та Дню пам’яті та примирення.
Новина
09.05.2023

Сьогодні у Великокучурівській СТГ проведено заходи з нагоди відзначення понадсторічної боротьби українців за незалежність

Сьогодні 08.05.2023 року у Великокучурівській СТГ проведено заходи з нагоди відзначення понадсторічної боротьби українців за незалежність, Дня пам’яті та примирення, пам’яті жертв Другої Світової війни, пам’яті героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих у боротьбі з російським агресором за прав
Новина
08.05.2023

Програма заходів у Великокучурівській СТГ присвячених Дню пам’яті та примирення.

Програма заходів у Великокучурівській СТГ присвячених Дню пам’яті та примирення. 8 травня 2023 р.
Новина
05.05.2023

Оголошення про початок другого етапу опитування

🔰Протягом березня-квітня в нас відбувалося анкетування з метою визначення потреб молоді🤓 Великокучурівської громади та пріоритетних напрямів розвитку молодіжної сфери🫂
Новина
05.05.2023
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше