Кол-центр для прийому, обробки та оперативного реагування на звернення громадян

25.07.2023

Кол-центр для прийому, обробки та оперативного реагування на звернення громадян

Відповідно до Указу президента України від 26.06.2023р. № 353/2023 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 23 червня 2023 року «Щодо результатів оперативних обстежень обʼєктів фонду захисних споруд цивільного захисту та вирішення проблемних питань щодо укриття населення» у Великокучурівській сільській раді створено кол-центр для прийому, обробки та оперативного реагування на звернення громадян.

Телефон для прийому звернень – 380373567386

Електрона пошта –  otg_24_309.ukr.net@ukr.net   org.ur.vid.vk@gmail.com